Туристическая компания «Ушёл в отпуск»

ПОИСК ТУРА

binoculars-300x180.jpg (300×180)

АВТОБУСНЫЕ ТУРЫ

25034459.bfe4942c.640.jpg (252×320)

ПОЛЬША

Горящие туры в Польшу. Все туры в Польшу.Авиа туры. Автобусные туры.

О стране. Виза.

СТРАНЫ БАЛТИИ

Горящие туры. Все туры.

О странах. Виза.

Горящие туры

Дві стихії - Амстердам та Париж (новорічний) 280 ЕВРО

 Дві стихії - Амстердам та Париж (новорічний)  

 

  

 

 Львів – Берлін – Амстердам – Волендам – Заансе Сханс – Париж  – Прага – Львів

 

Париж – місто, яке має побачити кожен. Автобусний тур в Париж.
·         4 європейські столиці: Берлін, Амстердам, Париж, Прага у вартості туру! ·         Захоплююча екскурсійна програма в Парижі та Берліні. ·         Можливість відвідати мальовничі Волендам та Заансе Сханс. ·         Кораблики в Амстердамі, Парижі та Празі у програмі туру. І подарунок від фірми: ·         пішохідна екскурсія по старовинному Львову.

 

 

 

Початок туру:  

 

грудень
28

 

 

День 1  Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми
8:30 – виїзд зі Львова.
Проходження кордону. Переїзд по території Польщі. 
Поселення в транзитному готелі та ночівля.
День 2  Сніданок. Виселення з готелю.
Приїзд в Берлін (орієнтовний час - 13:00). Пересування по Берліну громадським транспортом.
Піша екскурсія по Берліну (метро  ~2€).
Вільний час. Пропонуємо на вибір:
Рекомендуємо: найкращий в світі зоопарк (13€ дорослі, 6,50€ діти).
Рекомендуємо екскурсію з гідом в музей Пергамон – сховище духу Стародавнього світу  (25€ дорослі, 15€ діти до 12 років).
Рекомендуємо: «Вечір в німецькій пивній»  (25€).
Рекомендуємо: екскурсія «Вечірній Берлін»   (15€).
Нічний переїзд до Голландії (орієнтовний час виїзду з Берліну 21:30-22:00).
День 3  Прибуття в Амстердам, екскурсія по місту.
Вільний час.
Рекомендуємо: екскурсія в Волендам + Заансе Сханс (дорослі 30€, діти до 12 років 20€).
Рекомендуємо: прогулянка на кораблику (квиток 15€).
Поселення в готель.
Рекомендуємо: екскурсія «Квартал червоних ліхтарів»  (15€). (Пересування по місту громадським транспортом, орієнтовно 9€).
Ночівля в готелі.
День 4  Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Париж.
Автобусна екскурсія по Парижу.
Вільний час.
Рекомендуємо: круїз по Сені на кораблику  (13,5€ дорослі, 8€ діти до 12 років).
Поселення в готель.
23:00 – Рекомендуємо відвідати кабаре «Мулен Руж» (вхідний квиток 112€).
Ночівля.
СВЯТКУВАННЯ НОВОГО 2016 РОКУ В ЦЕНТРІ ПАРИЖА!
Доїзд в готель самостійно.

 
День 5  ВІТАЄМО З НОВИМ 2016 РОКОМ!
Сніданок. Виселення з готелю. Пересування по місту в цей день громадським транспортом, (метро  ~2€ в одну сторону).
Вільний час.
Рекомендуємо: піша екскурсія по Монмартру  (20€).
Піша екскурсія «Серце Парижу – Нотр Дам та Латинський квартал» (20€).
Нічний переїзд в Прагу (орієнтовний час виїзду з Парижу 16:30-17:00).
 
День 6  Приїзд в Прагу.
Оглядова пішохідна екскурсія
«Знайомство з Прагою» (пересування громадським транспортом).
Вільний час.
Рекомендумо екскурсію
«Королівські Градчани»  (15€).
Рекомендуємо продовжити екскурсію Прагою: двогодинна
прогулянка на кораблику по річці Влтава  (25€).  На кораблику є дві палуби: нижня з панорамними вікнами, яка опалюється в холодний період – на ній знаходиться ресторан, та верхня – відкрита.
Переїзд в транзитний готель на території Польщі.
Пізнє поселення в готель та ночівля.
День 7  Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд на Україну.
Проходження кордону.
Прибуття у Львів (до 23:00).

   

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми – 30 осіб.   Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!

У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.
 

 

 

ВАРТІСТЬ:
Вартість туру визначається датою оплати, а не датою оформлення замовлення!
До виїзду залишилось... Дорослі Діти до 16 років
до 20 жовтня 280  265 
до 10 листопада 295  280 
з 11 листопада 305   290

Доплата за одномісне розміщення –
25ніч.
 
Оплата здійснюється в гривнях за курсом на день оплати.


УВАГА! Польські візи оформлятимуться через візовий центр.
Вартість послуги візового центру становить
20€ за візу незалежно, чи сплачується консульський збір, чи ні.
 
  ШТРАФНІ САНКЦІЇ:
• При відмові від туру в період від 16.11.2015 до 30.11.2015 штраф – 25% від вартості туру;
• При відмові від туру в період  від 01.12.2015 до 13.12.2015 штраф – 50% від вартості туру;
• При відмові від туру від 14.12.2015 – 100% від вартості туру;
• Консульский збір та послуги візового центру не повертаються після подачі документів у Консульство.

 

 

 

У вартість туру не входить: ·         вхідні квитки; ·         індивідуальне медичне страхування на період туру – 52,92 грн., страхова компанія Граве Україна, асистуюча компанія Mondial assistance, програма страхування «Standard». Якщо вік туриста від 60 до 69 років, коефіцієнт страхування збільшується в 1,5 рази, якщо вік туриста від 70 до 74 років - 2 рази, від 75 до 79 років - 3 рази, від 80 до 84 років - 4 рази. Особи, старше 85 років на страхування не приймаються; ·         факультативні програми; ·         проїзд в громадському транспорті та таксі; ·         доплата за одномісне розміщення; ·         консульський збір 35€ для громадян України; ·         послуги візового центру 20€. ·         надання візової підтримки – 10€

 

 

 

Важливо:

Автобус: ·         З усіх питань, пов’язаних з функціонуванням автобусу ­– температурний режим в салоні, функціонування сидінь, індивідуальних обдувів та освітлення, потрібно звертатись до керівника групи та не відволікати ними водіїв. ·         В салоні автобусу категорично заборонено: ходити по салону під час руху автобусу, курити, лузати насіння, смітити, споживати алкогольні напої, морозиво, будь-які рибні, молочні продукти, варені яйця та інші продукти, які мають явно виражений специфічний запах. ·         В салоні автобусу заборонено перевозити дорожні сумки, валізи та інший габаритний багаж. За порушення цього пункту можливий штраф в розмірі від 50€. ·         В салоні автобусу заборонено зберігати на верхніх поличках скляну тару та інші речі, які можуть травмувати пасажирів. ·         Туристи в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння до поїздки не допускатимуться. ·         Чай, кава в автобусі не готуються, їх можна придбати в кафе під час зупинок. ·         Туалет в автобусі відсутній (зачинений). Користування туалетом передбачене на санітарних зупинках – для цього закладіть, будь ласка, в бюджет подорожі 10-15€. ·         Зупинки автобуса здійснюються у відповідності до програми туру у відведених для цього місцях. Всі місця зупинок обладнані туалетами. Зупинки на вимогу чи прохання туристів категорично заборонені. ·         Спинки сидінь в останньому ряді не опускаються. ·         Туристична фірма «Алголь» не несе відповідальності за залишені в салоні автобусу речі, кошти та документи. ·         Туристи несуть повну матеріальну відповідальність за псування майна автобусу.
Готель:
·         Поселення в готель після 14:00, виселення з готелю до 10:00. ·         Після 22:00 слід дотримуватись тиші. ·         Продукти на сніданку призначені для споживання в приміщенні ресторану. За спробу винести продукти харчування з ресторану адміністрацією готелю може бути накладено штраф або викликано поліцію. ·         Для збереження цінних речей, коштів та документів радимо користуватись сейфом готелю. ·         В числі телевізійних каналів можуть бути платні. Оплата таких каналів здійснюється по факту їхнього користування. ·         Вміст мінібарів в номерах за додаткову плату. При поселенні вміст мінібару потрібно звірити з описом. Недостача вмісту мінібару при виселенні прирівнюється до споживання та підлягає оплаті. ·         Холодильника, праски та фену в номері немає. ·         Туристи несуть повну матеріальну відповідальність за псування майна готелю.
Страхування:
·         Просимо до початку туру ознайомитись з правилами страхування та умовами відшкодування медичних витрат страховою компанією. ·         Якщо під час туру передбачаються зайняття спортом або розваги, пов'язані з підвищеною небезпекою для здоров'я, життя, потрібно вибрати відповідну програму страхування. ·         Звертаємо увагу, що страхова компанія не відшкодовує витрати, пов'язані з лікуванням травм, станів та захворювань, які застрахована особа отримала внаслідок дій, здійснених нею у стані алкогольного сп'яніння або під впливом наркотичних чи токсичних речовин.
Керівник групи:
·         Супроводжує групу по всьому маршруту туру, забезпечує повне виконання програми туру, інформує про час та місце збору та/або від’їзду групи, організовує посадку в автобус та поселення в готелях відповідно до «Підтвердження замовлення» («Інформаційного листа»). ·         У випадках втрати туристами документів або страхових випадках допомагає туристам у взаємодії з консульськими службами України, місцевими правоохоронними органами, медичними закладами, страховими компаніями та перекладачами коштом туриста. ·         Керівнику групи категорично заборонено змінювати програму туру на вимогу чи прохання туристів. ·         Керівник групи не організовує екскурсії та факультативи, які не входять до програми туру. ·         Керівник групи не організовує обідо-вечері для тих туристів, які не замовили та не оплатили їх до початку туру. При відмові від харчування Замовник до початку туру надсилає туристичній фірмі розписку.
Депозит:
·         До початку туру кожний турист вносить керівнику групи депозит у розмірі 15€, який повертається після закінчення туру за відсутності шкоди, заподіяної туристом готелю або автобусу або будь-яким туристичним об'єктам. ·         Будь-яка шкода, заподіяна туристом готелю або автобусу або будь-яким туристичним об'єктам компенсуватиметься за рахунок депозиту. ·         У випадку, якщо розмір шкоди, заподіяної туристом готелю або автобусу або будь-яким туристичним об'єктам, перевищуватиме розмір депозиту, турист зобов'язаний до завершення туру компенсувати всю суму заподіяної шкоди. ·         Туристи, які не внесли депозит, до туру допускатись не будуть!
Попередження:
Турист, що виїжджає з автобусним туром, зобов'язаний в'їхати і виїхати з країн Європи в складі групи. У разі самовільної затримки туриста в країнах Європи відомості про даний інцидент негайно передаються в поліцію, імміграційну службу і консульство держави, що видала візу.

Фірма не несе відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, корки на дорогах, погодні умови
та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.

  

 

Звоните: (044) 384-17-10, (063) 667-78-05, (050) 806-36-07

 
ushel-v-otpusk@yandex.ua 

WELCOME TO UKRAINE

Акции

 

 

ТУРИ ПО УКРАЇНІ!

Украина туры выходного дня

 

ПОРТУГАЛИЯ: ЛИССАБОН (2 ночи) + МАДЕЙРА (7 ночей) С АВИА--875 eur
http://ushel-v-otpusk.com.ua/node/148

Путешествие "Фьорды Норвегии" 9 дней 799 ЕВРО!

6s.jpg (200×150)

Rixos Bab Al Bahar 5*, Deluxe Room, AL - 1065 $

Rixos Bab Al Bahar 5*, Deluxe Room, AL - 1065 $
http://ushel-v-otpusk.com.ua/node/1616
Rixos Bab Al Bahar 5*, Deluxe Room, AL - 1065 $
http://ushel-v-otpusk.com.ua/node/16


DVR367.jpg (832×567)

Доминикана! Вылет  мае от 1360 долл! 

 

Израиль. Бат Ям отдых на средиземноморском побережье 729 долл!
http://ushel-v-otpusk.com.ua/turi-kipr

 

thumb-300x170.jpg (300×170)

КУБА, Я ТЕБЯ ЛЮБЛЮ!


0j_10GGPyso.jpg (320×240)

Таиланд. Мечты сбываются. 9 экскурсий в цене, от 1599 у.е. с АВИА 18 дней

Тайланд, Ко Чанг! 12 ночей 880 долл с авиа!

ПРАЗДНИК ДЕТСКОЙ МЕЧТЫ: DISNEYLAND И ТРОПИЧЕСКИЕ ОСТРОВА 220 EUR!

Львов - Будапешт - Вена - Венеция - острова Мурано и Бурано - Верона - Львов
http://ushel-v-otpusk.com.ua/tury-velicolepitaly
Львов - Будапешт - Вена - Венеция - острова Мурано и Бурано - Верона - Львов
http://ushel-v-otpusk.com.ua/tury-velicolepitaly
Львов - Будапешт - Вена - Венеция - острова Мурано и Бурано - Верона - Львов
http://ushel-v-otpusk.com.ua/tury-velicolepitaly

Львов - Будапешт - Вена - Венеция - острова Мурано и Бурано - Верона - Львов
http://ushel-v-otpusk.com.ua/tury-velicolepitaly

Львов - Будапешт - Вена - Венеция - острова Мурано и Бурано - Верона - Львов
http://ushel-v-otpusk.com.ua/tury-velicolepitaly
Львов - Будапешт - Вена - Венеция - острова Мурано и Бурано - Верона - Львов
http://ushel-v-otpusk.com.ua/tury-velicolepitaly
Львов - Будапешт - Вена - Венеция - острова Мурано и Бурано - Верона - Львов
http://ushel-v-otpusk.com.ua/tury-velicolepitaly
Львов - Будапешт - Вена - Венеция - острова Мурано и Бурано - Верона - Львов
http://ushel-v-otpusk.com.ua/tury-velicolepitaly

Львов - Будапешт - Вена - Венеция - острова Мурано и Бурано - Верона - Львов
http://ushel-v-otpusk.com.ua/tury-velicolepitaly


Олюдениз на майские за 349$ с авиа! Ultra, All Inclusive!

Сингапур на 7 ночей от 1276$

 
2Sofiiskii_sobor.jpg (240×160)

Стамбул вылеты со Львова, Харькова, Запорожья от 345 долл с авиа!

 .


OktoberfesT 2014 129 EUR!
http://ushel-v-otpusk.com.ua/node/1522
OktoberfesT 2014 129 EUR!
http://ushel-v-otpusk.com.ua/node/1522
Греция! Messina Mare 4* от 554 ЕВРО!
http://ushel-v-otpusk.com.ua/node/1528
Греция! Messina Mare 4* от 554 ЕВРО!
http://ushel-v-otpusk.com.ua/node/1528
Греция! Messina Mare 4* от 554 ЕВРО!
http://ushel-v-otpusk.com.ua/node/1528
Греция! Messina Mare 4* от 554 ЕВРО!
http://ushel-v-otpusk.com.ua/node/1528

Советы для туристов

Как безопасно и выгодно отдохнуть в Тайланд

Что посмотреть в Таиланде (Бангкок+Паттайя)

Когда и зачем стоит ехать в Таиланд

Как ПРАВИЛЬНО выбрать отель в Таиланде

Как не испортить отдых в Таиланде – простые правила

Что посмотреть в Таиланде (Бангкок+Паттайя)

Как безопасно и выгодно отдохнуть в ОАЭ

Когда и зачем СТОИТ ехать в ОАЭ

Как ПРАВИЛЬНО выбрать курорт в ОАЭ

Как ПРАВИЛЬНО выбрать отель в ОАЭ

Как НЕ ИСПОРТИТЬ отдых в ОАЭ - простые правила

Как безопасно и выгодно отдохнуть на Бали

Когда и зачем СТОИТ ехать на Бали

Как ПРАВИЛЬНО выбрать курорт на Бали

Как ПРАВИЛЬНО выбрать отель на Бали

Как безопасно и выгодно отдохнуть в Доминикану

Когда и зачем стоит ехать в Доминикану

Как ПРАВИЛЬНО выбрать курорт в Доминикане

Как безопасно и выгодно отдохнуть на Сейшелы

Когда и зачем СТОИТ ехать на Сейшелы

Как ПРАВИЛЬНО выбрать курорт на Сейшелах

Как безопасно и выгодно отдохнуть в Египте

Когда и зачем СТОИТ ехать в Египет

Как ПРАВИЛЬНО выбрать курорт в Египте

Как ПРАВИЛЬНО выбрать отель в Египте

Как не испортить отдых в Египте - простые правила

Возможные опасности египетского отдыха

Что можно ПОСМОТРЕТЬ в Египте

Секреты покупки тура в Египет

Выгодные ПЕРЕМЕЩЕНИЯ по Египту

Как безопасно и выгодно отдохнуть в ГОА

Когда и зачем СТОИТ ехать на ГОА

Как правильно ВЫБРАТЬ курорт в Гоа

Как НЕ ИСПОРТИТЬ отдых в Гоа - простые правила

Что можно ПОСМОТРЕТЬ в Гоа

Как безопасно и выгодно отдохнуть в Турции

Когда и зачем СТОИТ ехать в Турцию

Как ПРАВИЛЬНО выбрать курорт в Турции

Как НЕ ИСПОРТИТЬ отдых в Турции - простые правила

Возможные ОПАСНОСТИ турецкого отдыха

Как безопасно и выгодно отдохнуть на Кубе

Когда и зачем СТОИТ ехать на Кубу

Как ПРАВИЛЬНО выбрать курорт на Кубе

Что можно ПОСМОТРЕТЬ на Кубе

Как НЕ ИСПОРТИТЬ отдых на Кубе - простые правила

Возможные ОПАСНОСТИ отдыха на Кубе

Как безопасно и выгодно отдохнуть в Испании

Когда и зачем СТОИТ ехать в Испанию

Как ПРАВИЛЬНО выбрать отель в Испании

Как правильно отдохнуть НА МОРЕ в Испании

Что можно ПОСМОТРЕТЬ в Испании

Как безопасно и выгодно отдохнуть в Хорватии

Когда и зачем СТОИТ ехать в Хорватию

Как ПРАВИЛЬНО выбрать курорт в Хорватии

Как НЕ ИСПОРТИТЬ отдых в Хорватии - простые правила

Что можно ПОСМОТРЕТЬ в Хорватии

Как безопасно и выгодно отдохнуть в Болгарии

Когда и зачем СТОИТ ехать в Болгарию

Как ПРАВИЛЬНО выбрать курорт в Болгарии

Как ПРАВИЛЬНО выбрать отель в Болгарии

Что можно ПОСМОТРЕТЬ в Болгарии

Как НЕ ИСПОРТИТЬ отдых в Болгарии - простые правила

Как безопасно и выгодно отдохнуть в Италии

Когда и зачем СТОИТ ехать в Италию

Как правильно отдохнуть НА МОРЕ в Италии

Как ПРАВИЛЬНО выбрать отель в Италии

Как не испортить отдых в Италии

Что можно ПОСМОТРЕТЬ в Италии

Как безопасно и выгодно отдохнуть на Шри-Ланке

Когда и зачем СТОИТ ехать на Шри-Ланку

Как ПРАВИЛЬНО выбрать курорт на Шри-Ланке

Как ПРАВИЛЬНО выбрать отель на Шри-Ланке

Как НЕ ИСПОРТИТЬ отдых на Шри-Ланке - простые правила

Что можно ПОСМОТРЕТЬ на Шри-Ланке

СЕКРЕТЫ покупки тура на Шри-Ланку

Как безопасно и выгодно отдохнуть в Греции

Когда и зачем СТОИТ ехать в Грецию

Как ПРАВИЛЬНО выбрать отель в Греции

Как не испортить отдых в Греции - простые правила

Возможные опасности греческого отдыха

Как ПРАВИЛЬНО выбрать курорт в Греции

Что можно ПОСМОТРЕТЬ в Греции

Как безопасно и выгодно отдохнуть в Черногории

Когда и зачем СТОИТ ехать в Черногорию

Как ПРАВИЛЬНО выбрать курорт в Черногории

Как ПРАВИЛЬНО выбрать отель в Черногории

Как НЕ ИСПОРТИТЬ отдых в Черногории - простые правила

Что можно ПОСМОТРЕТЬ в Черногории

Как безопасно и выгодно отдохнуть во Вьетнаме

Когда и зачем СТОИТ ехать во Вьетнам

Как ПРАВИЛЬНО выбрать курорт во Вьетнаме

Как ПРАВИЛЬНО выбрать отель во Вьетнаме

Как НЕ ИСПОРТИТЬ отдых во Вьетнаме - простые правила

Как безопасно и выгодно отдохнуть в Австрии

Когда и зачем СТОИТ ехать в Австрию

Как ПРАВИЛЬНО выбрать курорт в Австрии

Как ПРАВИЛЬНО выбрать отель в Австрии

Как НЕ ИСПОРТИТЬ отдых в Австрии - простые правила

Как безопасно и выгодно отдохнуть в Израиле

Когда и зачем СТОИТ ехать в Израиль

Как ПРАВИЛЬНО выбрать курорт в Израиле

Как ПРАВИЛЬНО выбрать отель в Израиле

Как НЕ ИСПОРТИТЬ отдых в Израиле - простые правила

Как безопасно и выгодно отдохнуть в Китае

Как ПРАВИЛЬНО выбрать курорт на Хайнань